Den 10. - 5.října čtvrtek

8. července 2018 v 9:03 | Cece |  Report
Přiznám se, že si nejsem jistý, jestli to bylo toto ráno, nebo předchozí, nicméně jsem si chtěl postěžovat na další spolubydlící. Musel jsem čekat tak půl hodiny, než jsem si mohl vyčistit zuby (možná jít na záchod, to už nevím), protože tam nějaká mladší asiatka vytvářela makeup... jako fakt dlouho.

Ale zpátky k událostem toho dne jistým. Museli jsme se dostat na letiště. Kolem deváté jsme vypadli z bytu a cupitali pěšky na King's Cross, odkud jezdí autobusy na letiště Stansted. Už nevím, jestli jsme šli najisto, nebo se někde ptali, tak či tak jsme šli na místo, kde nás minulé úterý vyhodil autobus CityLink. Takový menší pán nám prodal lístek a za chvíli přijel autobus.
Jak už to chodí na letištích, hodně se čekalo... a čekalo...

a jak jsme tak prolézali obchody, koho nevidíme - Libor s Míšou. Svět je malý :-D
Lehce srandovní věc byla, že zatímco my letěli do Prahy, oni do Brna :-)

Aby toho nebylo málo, odlet se dost zdržel a my jen smutně koukali, jak Míša s Liborem odlétají.

Samotný let byl hodně... fotogenický :-)
V Praze už tak hezky nebylo, spíš dost ošklivě. Jo a nečekaně - začal další závod s časem. Z letiště jsme se museli dostat na hlavní vlakové nádraží. To nebyl zase takový problém - jezdí tam přímý autobus. Horší to bylo s vlakem, na který jsme si koupili jízdenky. Jel úplně natěsno s naším příjezdem na nádraží a co čert nechtěl - výtah nejel a nejel (výtah z cesty dolů na nádraží).
Ale už se blížíme ke konci. Vlak se nám podařilo stihnout, dokonce jsme si i sedli. V Brně už jen dojet šalinou do Líšně a o půl desáté jsme byli konečně doma :-)

Co říci závěrem? (navíc skoro 9 měsíců po události) Stálo to za ty nervy a prachy. Dokud jenom trochu můžete, jeďte se někam podívat. Třeba i do toho Londýna :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama