9 let v práci 2. část

8. září 2017 v 14:19 | Cece |  Ze života
Co ještě tak mimopracovně?

Furt něco. Skoro každý víkend se něco děje. Buď jedeme k mým rodičům, nebo Kaččiným. Nebo někam na výlet, nebo se děje nějaká akce (zmínil bych svatbu Blaira a Bossi a rozlučku se svobodou v Ostravě :-). Letos jsme s Kačkou oslavili 5 leté výročí spolu výletem do Českého Švýcarska a je to tam fakt nádherné, byť jsme tu sobotu asi trošku přepálili (cca 11 hodin na nohou a 27 km). Jo a jeli jsme tam novějším autem. Felicii jsem předal bráchovi, aby už konečně začal jezdit a my si koupili vůz značky KIA. Byl jsem značně skeptický (Kačka nalezla inzerát, která mi přišel až podezřele dobrý), ale po najetých 4000 km musím uznat, že to není na 9 let staré auto vyrobené v Žilině špatné :-)

Když nad tím tak přemýšlím, tak jsme letos po 10 letech shodou blbých okolností nejeli na Festival Fantazie (ani Mackon, ani Masters of Rock). Člověk si řekne, že to není zase taková hrůza, jednou to přijít muselo… Ale pak má v srpnu Conec před barákem a připomene mu, jak jsou ty cony boží a že je škoda každé takové promarněné příležitosti.

Co dál? V červnu jsme začali hrát celkem pravidelně Dračák, fakt Dračí doupě 1.6. Zvolil jsem si trpaslíka alchymistu a rozhodl se hrát s tak blbýma statama, jak mi napadaly. To znamená, že jsem furt čuchal magenergii a v boji jsem se hodil tak maximálně na dorážení omráčených protivníků… protože mé hody jsou na pendek ve všech hrách. Nejlbější totiž je, že já bych rád aspoň léčivé lektvary a výbušné hlíny vyráběl, ale je to tak zoufalé drahé a z počátku moc zlaťáků z dobrodružství nebylo, že jsem se zásahem magické moci proměnil v kouzelníka :-D Škoda že na konci posledního dobrodružství jsem měl tolik peněz, že bych klidně mohl být spokojeným alchymistou... to prostě nevymyslíš :-D

Jo a taky mi po roce a půl došla kickstarter deskovka Dark Souls… zatím jsem to hrál jenom dvakrát a je to své předloze hodně věrné. Ale ve čtyřech hráčích to není zase takové peklo, ale celkem napínavá tahovka.

Hm… co bych tak ještě… přečetl jsem komplet základ ságy Malazská kniha padlých (ono z toho světa vyšlo a vyjde ještě několik knih). Zabralo to asi tři čtvrtě roku. Deset dílů průměrem 700 stran na knihu. A byl to monumentální mazec. Pravda, poslední dva díly byly trošku náročnější (zdánlivě se tam nic nedělo, vždy jen na konci se spustila ukrutná mela). Minimálně druhý díl by si zasloužil zfilmování.

Teď se snažím přečíst Pratchetovy knížky s Noční hlídkou. Tam jsem zjistil, že jsem v mládí tohoto autora vzal nejspíš z té špatné strany, kdybych začal se Stráže!Stráže! asi by to bylo lepší.

Tohle vyprávění utnu jen poznámkou, že za 14 dní jedeme do Anglie. Snad to přežiji a budu mí sílu sepsat report.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 San San | 9. listopadu 2017 v 16:16 | Reagovat

Stále čekám na report z Anglie! ;)

2 Cece Cece | 11. listopadu 2017 v 19:51 | Reagovat

Jsem u 6. dne... dělám na tom :-(

3 ZacharyErype ZacharyErype | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:45 | Reagovat

Hello. And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama