Září 2011

Rok 3

8. září 2011 v 17:26 | Cece |  Ze života
Těžko uvěřitelné, ale je to tak. Už makám na sebe a na stát celé tři roky. Ještě, že jsem před dvěma rokama napsal své dojmy po prvním roku. Mohu trochu porovnávat.

Budu nejspíš hodně ovlivněn momentálním shonem, kdy v práci vysedávám cca 10 hodiny denně, protože uzávěrka se blíží. V Pardubicích vyrostlo cvičící centrum pro piloty... teda stojí tam budova a v nejbližších dnech se tam začnou svážet počítače a různé vybavení. Já teď makám na prográmku, kde proti sobě budou ve schematickém 3D zobrazení lítat červené letadýlka proti modrým a budou na sebe vypouštět rakety a vybuchovat. Mělo by to zobrazovat jak aktuálně běžící cvičení, tak záznam. Momentálně to už vypadá celkem dobře, ale ještě je dost věcí potřeba dodělat, nejhorší je, že to dodělání není tak úplně v mé moci. Hodně částí a knihoven dělal někdo jiný a občas to nefunguje, jak by mělo, popřípadě některé vlastnosti chybí úplně. Přirozeně jak se blíží konec, ostatní mají své práce dost. Největší sranda nastane, až se to celé zapojí na místě a začne se testovat. Jen doufám, že tato chvíle testování nastane co nejdříve.

Možná za to může relativita času a nebo právě velký objem práce, ale přijde mi, že už není tolik firemních akcí. Pravda, byli jsme letos jednou na grilování (volejbal je celkem namáhavý sport, hamburgery byly vynikající a podařilo se mi přesvědčit lidi, aby v před-akcí-LAN-párty místo Flatouta zahráli Modern Warfare). A také byla jedna hospoda... no vlastně jsme ještě myslím měli jednu rozlučku s kolegou, který se dal na dráhu sportovního manažera (pokud jsem to pochopil správně). Tak či tak, letí to hodně slušným tempem a 22. listopad (termín dokončení projektu) přijde asi dřív, než by se mi líbilo .

Pak nastane další fáze projektu, kde se bude dolaďovat a připravovat na utajený provoz (prověrku po mně zatím nikdo nechtěl, ale neměl bych teoreticky přijít do styku s utajovaným materiálem). A dál? To už je ve hvězdách. Vedení se bude muset otáčet, aby shánělo projekty.

Ve zkratce, díky tomu, že mám co dělat, jsem spokojen. Vyhlídky do větší budoucnosti jsou velmi mlhavé, ale tak to asi mají úplně všichni.

Srpen

1. září 2011 v 21:48 | Cece |  Ze života
Srpen byl sakra dlouhý měsíc... navíc - se ženskou se žít nedá a bez ní už vůbec ne. Iveta se vydala s taťkou na cestu po Evropě v kamióně a mně nezbylo, než hospodařit sám. Už čtvrtým týdnem tedy vařím, žehlím, uklízím a peru (že já se na to nevys...). Největší je sranda, že jsem si říkal, jak budu mít čas na intenzivní modelování a paření. A ono houby. Pořád se něco děje.

Tak pomineme-li první víkend ve Slavonicích (kde ještě Iveta byla), tak to máme nářezový víkend v Hošťálkové, kde se slavily bráchovy narozky - grilování, popíjení, paření po LAN (Starcraft 1&2 a C&C) a takové různé aktivity. Dále další víkend v Hošťálkové, kde jsme navštívili jedny známé, které jsem neviděl aspoň 10 let a bylo to příjemné setkání, jen trochu spěšné. No a pak víkend v Praze.... Autííííčkáááááá

Mezitím jsem doháněl letité resty (vyčistit pračku, pověsit obrazy a tak :-) a sem tam zašel do Rytíře zahrál w40k. Zvažuji, že volné pátky začnu chodit i do Pásovce (taky w40k).

Jo a taky jsem byl v kině na Green Laternovi, Kapitánovi Ameriky a Conanovi... celkem fajn filmy.

Hm... doufal jsem, že se trošku víc rozepíšu a vono nic... no třeba, až se budu v práci nudit... což do listopadu nehrozí. V Pardubicích pomalu roste simulační centrum a já opravuju staré chyby a pomalu vytvářím nové :-)No nic, za měsíc u dalšího nicneříkajícího článku ahoj ;-)