Říjen 2010

Adeptus Mechanicus VII

25. října 2010 v 10:13 | Cece |  Report
Zrovnateď o víkendu byl takový malý turnájek ve W40k na +- 1000 bodů (body měl každý podle zkušeností). Uteklo to rychle a tak stručně popíšu, jak to dopadlo.

Kajínek

21. října 2010 v 13:45 | Cece |  Film
Kajinek-00
Tak jsem se konečně dostal do kina na Vsetíně a to po mnoha letech (nebo kdy vyšel Speed Racer?). Kino prošlo přestavbou a musím uznat, že teď vypadá nádherně. Sedačky jsou pohodlné a na nohy je místa dost. Velmi mě překvapilo, že se rekonstrukce dočkal celý sál. Takže působí možná lépe než "zastaralé" sály ve Velkém Špalíčku. No a na co jsme si celá rodina zašla? No na Kajínka přece (byť se třeba taťkovi moc nechtělo).

Služebka

19. října 2010 v 8:16 | Cece |  Ze života
No tak ve Vyškově jsem už na služebce byl. Což takhle se vydat trochu dále? Včera v pondělí jsem jel společně se dvěma kolegy do Liptovského Mikuláše. Nojo, na mapě České republiky to nenajdete :-) Takže ráno mě vyzvedli v dešti v Hošťálkové a tradá na Slovensko (s tím, že jsem se ještě táhl s bednou od počítače užitou na LANce). Po třech a půl hodině jsme byli na místě, kde se zhruba sedm hodin rozcházela střelnice (míří se do plátna, kde pochodují vojáci, jezdí tanky apod. a střílí se z replik samopalu či RPG). Jako dalo by se to, kdyby nás nečekala ještě další čtyřhodinová cesta zpátky do Brna. Takže nakonec jsem byl doma až v devět večer.
No a zítra ve středu mě čeká to samé, jen s tím rozdílem, že to budeme na ostro ukazovat Vietnamcům. Držte mi palce, ať to nebude až moc velký průšvih :-D

LAN

17. října 2010 v 18:57 | Cece |  Report
Je to už neuvěřitelných tři a půl let, co jsme s bráchou vyrazili do Valašského Meziříčí a tam si velmi intenzivně zapařili. Místo konání se nezměnilo a osazenstvo taky ne. Tedy přibylo několik nových tváří, ale ti neměli takovou výdrž chlastat a pařit do půl páté :-) Co se letos jelo(kromě nadměrného počtu párků v rohlíku :-)? Stařičký Battlefield 1942 zůstal nedotčen, ale o to intenzivněji se hrál Battlefield 2. Jako rozehřívací zákusek posloužilo Counter Strike 1.6. Velmi milým překvapením se ukázal Call of Duty 2. A když většina odpadla a zůstali ti nejtvrdší, hráli jsme nakonec Left4Dead 2 a to byla dost jízda :-D Strašně doufám, že na jaře vyjde čas a zase si zapaříme, protože tohle byl návrat do mladistvých let. A když kliknete na na celý tenhle článek, tak se zjeví fotky ;-)

Karate Kid

13. října 2010 v 16:42 | Cece |  Film
KarateKid-00
V Praze jsme se nejenom loudali po výstavišti hraček, ale došlo i na návštěvu kina. Slovanský dům totiž bylo jediné místo, kde Karate Kida hráli v původním znění s titulky. Začátek promítání byl lehce obveselen tím, že k nám přišla mladá dvojice s tím, že jim sedíme na místě. Po pečlivém prozkoumání lístků jsme došli na to, že přišli o den dříve (nebo spíš rezervovali místo o den později). Měli štěstí, že sál byl v podstatě prázdný :-)

Na skok do Prahy

5. října 2010 v 17:44 | Cece |  Ze života
Zajeli jsme si s Ivetou do Prahy na návštěvu ke kamarádce. Většinu času jsme strávili u ní doma, ale alespoň v sobotu odpoledne byl plán poněkud akčnější. Zašli jsme se podívat na výstavu hraček a hádejte, kdopak tam taky byl :-)
VPrazeRebelLegion