Červen 2009

Terminator salvation

28. června 2009 v 20:28 Film
Poslední dobou to s těmi filmy není zase tak zlé. Při troše snaze přečíst si program kina člověk zjistí, že se najednou urodilo kousků, které to velké plátno a nabušený zvuk využijí. Horší je, že se jedná o několikáté pokračování zaběhlých sérií. Tentokrát jsme vyrazili na 4. díl ságy, která další způsobem rozvádí, tak by to dopadlo, kdyby se počítače zbláznily. Terminátor je prostě klasika, kterou každý zná. Otázka zní, jak moc to pokazili tentokrát.

Call of duty 4: Modern Warfare

20. června 2009 v 11:10 | Cece |  Hry
Neměl bych se tím moc chlubit, ale první hrou, kterou jsem na nové grafice vyzkoušel, byla Sims2. Já vím, je to celkem smutné. Přirozeně jsem si hned spravil chuť na Crysis Warhead, ale nerad hraju věci mimo časovou posloupnost a původní Crysis nešlo nainstalovat (tak jsem si koupil originálku, ale o tom až jindy ;-). Nakonec jsem poklidný víkend (Ivík stále u moře) věnoval (kromě pařby Warhameru s Lordem po síti a sobotní návštěvě hospody) již celkem staré hře (1 a půl roku O_o), kterou si rozhodně musím koupit (a tak společně s dalšími 13ti milióny přispěji do kasičky vydavatelů).

Plnění si snu

16. června 2009 v 18:39 | Cece |  Report
Každý máme jiné záliby. Postupem času se mění, ale některé zůstávají. Já jsem například počítačový maniak. Pravda, už to není tak silné jako kdysi, ale pořád jsem schopen vytuhnout u hry až do rána (naposledy před rokem ten Freelancer). Když jsem vypadl ze školy, těšil jsem se na jedno - dobře placená práce mi umožní koupit si nabušený stroj, kde mi všechny hry půjdou hladce. No... co se týče dobře placené práce, tak po ¾ roku jsem se k tomu konečně dostal :-) Zde je letmý report, jak to probíhalo.

Večeře...

9. června 2009 v 17:40 | Cece |  Ze života
Ivík mi odjela k moři. Já zůstal na týden sám... Nicméně mi byly přiděleny nějaké úkoly. Například postarat se o zahrádku. Takto se starám o jahody:

Angels & Demons

6. června 2009 v 12:53 | Cece |  Film
Udělat film podle knížky je o hubu. Většinou nejsou potěšeni ani fanoušci knihy, ani fanoušci filmoví. Tentokrát se do kin dostalo zpracování méně známé knihy od autora Dana Browna. Jeho Šifra mistra Leonarda byla zfilmována také, ale upřímně si myslím, že to byla strašná hovadina s celkem zajímavou myšlenkou. Jak dopadli Andělé a démoni jsme museli zjistit v kině. Předem připomínám, že jsem knihu četl.