V Podkroví

18. prosince 2006 v 18:38 | Cece |  Ostatní
I když se mi to nepřijde, tak už je tomu nějaká chvíle, co bratr zasponzoroval a máme u nás doma v podkroví celkem velké plátno, celkem dobrý projektor a celkem dobré 5.1 bedny. Takže už zbývá jen vybrat vhodný materiál na koukání. Kupodivu s bratrem máme nečekaný problém, spíš než bychom se dohádali, tak nevíme oba, co dát :-)

V pátek večer jsme navštívili Troju. Tenhle film jsem viděl po třetí a už ho považuju za klasiku. Někteří by namítli, že je to o ničem, ale mě se to prostě líbí. Parádní bitvy, Achilles v podání Brada Pita je super a taky skvělá hudba. Hlavně se mi líbí celková pointa filmu.
V sobotu jsme měli vzácnou návštěvu. Kamarád přišel a probral nám naši sbírku anime (k dnešnímu dni asi kolem 60 DVD, vše s CZ titulky ^_^) a přitom jsem si dal repete Slimáka. Kamarád litoval, že v půlce musel domů a bráchovi se to taky líbilo. Prostě překvapení roku. Samozřejmě nejvíc si to užije fanoušek horrorů z 80. let, je tam prostě všechno. Mimozemšťan, lekačky, zombíci, absurdní situace, hlášky vhodné k vytesání do kamene.
Hned po tom jsme sáhli (i když se mi moc nechtělo) po Spidermanovi II. V kině se mi to kdysi dávno moc nelíbilo (hlavně, že z Petera udělali až tak velkého loosera), ale tady s kapánek rozšířenýma scénama a připraven na to, že na konci není žádná pořádná bitka se mi to líbilo.
Tož tak... víkend, jak má být (a to si ještě některé věci nechávám pro sebe ;-) )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama