Crew^2 18

24. prosince 2006 v 11:05 | Cece |  Comics
Je už tomu mnoho let, kdy jsem poprvé spatřil ten rudý nápis složený se čtyř písmen. Kamarád mi ukázal, kdo je to Soudce Dredd, poznal jsem geniální humor by Red Meat a krásu Sin City. Tak jsem začal kupovat Crew (kamarád už samozřejmě ne :-) ). Léta letěla a mně momentálně chybí jen tři díly (které už prostě pod 1000 sehnat nejdou). Takže každý další kousek je očekáván.

K Vánocům patří vánoční příběh... i když... no prostě Balada pro tučňáka. Lobo je postě super. I když tenhle díl byl hlavně o tučňácích, kteří ho v některých dílech doprovázejí (hlavně tam, kde kreslí Bisley). O kresbu se postaral psychopat Garres, který má na svědomí nejlepší Lobův příběh Lobo spoutaný, takže masakr jak řemen.
Další tu máme dokončení příběhu Trollové v mlze. Těžko popisovat ten fakt brutální humor s úplně roztomilou kresbou. Tady to lidé od trollů schytávají tak drsně a zároveň vtipně, že se na ně ani nemůžu zlobit. Každopádně bitva armády proti jednomu trollovi, dvou malým trollatům (nemám tušení, jak se to správně skloňuje :-) ) a potrollolené dívce stojí za to.
Moc se mi líbil krátký příběh Na schodech. Neil Gaiman napsal krátký příběh, když se potká podivný superhrdina a holka na kolečkových bruslích. Umělecká kresba Teddyho Kristiansena (takové kresby normálně nemám rád), tady nádherně doplňovala atmosféru. A pointa příběhu pro mě měla přesné načasování (jakože jsem pochopil která bije na správném místě).
No a pak tu máme Happy Tree Friends v comicsovém podání. Fakt netuším čí zvrhlá duše tohle vymýšlí. A nesmím zapomenout na rozhovor s Opicí a se Zajícem (viz.http://duoludo.blogspot.com/ ). Jakožto (teď už bývalý) pařan dokážu ocenit jemné nuance jejich humoru (muhehe :-D). A poslední, co stojí za zmínku, je ochutnávka Hellblazera s celkem vtipnou pointou (ve vězení zásadně nezvedat mýdlo ;-) ).
Takže to by tak bylo všechno... samozřejmě, že Crew v sobě má ještě plno zajímavých článků ze světa comicsu. Nějaká ta mučírna (čtenáři posílají své výtvory, které jim pak drsně setřou), reporty z různých akcí apod. Je tu i manga koutek. Tentokrát Lone Wolf and Cub, což mi bohužel nic neříká. (oproti minulému dílu, který mě odrovnal - věnovali stránku Narutovi ^_^). Holt... pro comics pozitivní povinnost ;-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama